Záhradné kreslá

kreslo

 

Nech sa páči, posaďte sa! Podobnými slovami víta väčšina z nás svoje návštevy. Vo svojich bytoch a domoch ich zvyčajne usadáme v obývačke na gauči, možno v kuchyni alebo jedálni za stolom.

 

Kam ich ale usadiť ak organizujeme napríklad záhradnú párty a hostí je viac ako sa zmestí na záhradnú lavicu? Ak si chcete zachovať štýl, zaobstarajte si ako záhradné posedenie napríklad záhradné kreslá z dreveného masívu. Pohodlné a zároveň stabilné záhradné kreslá sú väčšinou vyrábané z pevného a kvalitného smrekového, bukového alebo dubového masívu. Mávajú nosnosť okolo 150 kíl a dostanete ich kúpiť vo viacerých variáciách. Je len na vás či sa rozhodnete pre kreslo s operadlom, bez, s opierkami na ruky, či bez nich. Dizajn záhradného kresla si môžete ľahko dopasovať k ostatnému záhradnému nábytku, či jednoducho nechať si vyrobiť kreslo priamo podľa svojich

predstáv. Záhradné kreslá sa zvyčajne vyrábajú z dreva, ktorého hrúbka v konečnom štádiu dosahuje cca 3,8 centimetra a vážia približne 30 kíl, takže sa nemusíte obávať prípadnej nestability. Mohutnosť pevného dreva tak zabezpečí ochranu pred silným vetrom aj pred pádom, ktoré často postihujú najmä záhradné kreslá vyrobené z plastu. Vďaka vyššej váhe a robustnosti dreva môžete záhradné kreslo bez problémov uložiť aj na menej rovný povrch, na trávnik, či pod stromy. Ak hľadáte skôr niečo ľahšie a skladnejšie, skvelou voľbou pre vás môže byť skladacie záhradné kreslo. Namiesto kovovej konštrukcie vám ale odporúčame opäť zvoliť drevený masív, ktorý v kombinácii s podsedákom zo 100% bavlny dokonale zapadne do čistého prírodného prostredia vašej záhradky. Drevený záhradný nábytok nám dobré slúži celé generácie, drevo je prírodný material ktorý patrí do prírody plast ho nikdy nemože nahradiť .

zp8497586rq
Go to top