Záhradná lavička

lavicka zahradna

 

Vo svojich záhradkách pracujeme, ale aj oddychujeme a jeme. Najmä pri jedle a oddychu sme zvyknutí sedieť. Na čom ale sedieť v záhrade? Možností je neúrekom a voľba len na vás a vašom vkuse.

 

Zostavili sme pre vás rebríček najobľúbenejších a najčastejších záhradných „posedení“ : Pre menej náročných: Ak svoju záhradku nevyužívate na oddych často je samozrejmé, že v nej pravdepodobne nemáte ani pohodlné sedenie. Mnohé záhrady dokonca neoplývajú ani len klasickým záhradným posedením, a tak sa v nich môžete stretnúť napríklad s:

  • obyčajnou stoličkou z kuchyne
  • prevráteným vedrom / hrncom
  • poduškou na schodíku
  • dekou na tráve
  • nefunkčnými spotrebičmi
  • starou pohovkou / kreslom
  • a dobre tiež poslúžia konáre pevného stromu...

Človek je tvor mimoriadne vynaliezaví a tak v záhradke, kde chýba napríklad záhradná lavica, si dokáže nájsť skutočne čokoľvek, na čom by si aspoň na chvíľku mohol pokojne posedieť. Ak ste sa už s podobným originálnym posedením stretli, určite nám dáte za pravdu, že hoci to miest

Zahradna lavica

ami svoje čaro skutočne má, pohodlnému záhradnému sedeniu sa nevyrovná. Pod pojmom „pohodlné záhradné sedenie“ si predstavujeme hlavne pevné a stabilné záhradné lavice a lavičky. Drevená záhradná lavica poskytne dostatok priestoru všetkým vašim hosťom. Je ideálna k drevenému záhradnému stolu a spolu vytvárajú dokonalú súpravu záhradného jedálenského setu. V záhradách väčších rozmerov sa určite zídu aj záhradné lavičky. Tie sú podobné tým, ktoré míňate v meste či parku, len nie sú tak zničené a patria len vám. Drevená záhradná lavička a lavica vyrobená z masívu dokáže odolať nepriaznivému počasiu, plesniam aj všetkým možným domácim zvieratkám. V prípade potreby sa na ne ľahko navlečú mäkké podložky, takže sa vyhnete aj prípadnej kritike za tvrdé sedenie. Drevené záhradné lavice sa ľahko ošetrujú a v podstate si nevyžadujú špeciálnu starostlivosť. Ich veľkou výhodou je možnosť zapojenia vlastnej fantázie. Obráťte sa na šikovného výrobcu a oboznámte ho so svojimi plánmi a predstavami. Kvalitný záhradný nábytok od slovenského výrobcu. Nakupujte priamo u výrobcu slovenské drevo.

zp8497586rq
Go to top