stolicky

Kupujeme nový nábytok

Zahradny nabytok

 

Kupujeme nový nábytok... ...no nemáme predstavu aký! Túto vetu takto dokončí možno väčšina z nás, ktorá prvýkrát stojí pred zaujímavou výzvou, akou je zaiste zariaďovanie vlastnej domácnosti.

 

Aby sme nikoho neurazili, predpokladáme, že väčšina z nás akú takú predstavu o vzhľade svojho budúceho nábytku aj má, avšak uvedomujeme si, že tieto vaše aj naše predstavy sú takmer vždy finančne ohraničené. V praxi to napokon funguje tak, že s presne vyčlenenou sumou bezcieľne až zúfalo obchádzame obchodné centrá, prezeráme letáky v schránke a katalógy na internete a neustále si ťukáme do kalkulačky čísla a čísla... až sa napokon chtiac nechtiac rozhodneme presne pre ten nábytok, ktorý sme do doby, kým sme kúpu nábytku nevideli reálne, striktne odmietali. Bohužiaľ aj takáto je realita. Ak ale odmietate platiť privysoké sumy za svoj vysnený nábytok a v lacných verziách nevidíte perspektívu, máme pre vás skvelý kompromis! Zamerajte sa na kúpu kvalitného dreveného nábytku z masívu, avšak nie u jeho predajcov, ktorý si zaň neváhajte poriadne vypýtať, ale obráťte sa radšej priamo na jeho výrobcu. Overených výrobcov dreveného nábytku si poľahky nájdete aj na webe. Väčšina z nich má prehľadné internetové stránky s fotografiami a popismi svojich výrobkov, ako aj s detailnou prezentáciou svojej práce. A čo je najväčšia výhoda – môžete si u nich dohodnúť výrobu nábytku presne na mieru, podľa vašich predstáv a za cenu výhodnú pre obe strany! A prečo práve nábytok z masívu? Pretože kvalitný drevený nábytok z masívu vám vydrží bez poškodenia mnoho rokov, pôsobí honosne elegantne a má tiež viacero variant čo sa týka dizajnu, takže na svoje si prídu tak milovníci rustikálneho štýlu ako aj moderny.

zp8497586rq

Navštivte nás

Zahradny nabytok

 

Záhradné sedenie 

Záhradné sedenie

Drevený záhradný nábytok

Záhradný nábytok predstavuje súčasť každej záhrady. Dokonale dokáže doplniť jej architektonický vzhľad a svojim majiteľom ponúknuť priestor na relax počas príjemných letných dní. Keďže záhradný nábytok je nábytok, ktorý musí odolávať vonkajším vplyvom ako sú slnko, dážď, sneh je potrebné vyberať dôsledne. Materiál, z ktorého sa záhradný nábytok vyrába predstavuje kľúčovú úlohu, ktorá následne ovplyvňuje jeho dizajn, potrebnú starostlivosť a samozrejme aj jeho trvácnosť. Práve z tohto dôvodu je lepšie staviť na kvalitnejší materiál, ktorý vám dokáže vydržať aj desaťročia.

Drevený záhradný nábytok je azda najpopulárnejšou voľbou záhradného nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi vkusný a mimoriadne odolný aj vo vonkajšom prostredí. Medzi najbežnejšie dreviny patrí borovicový a dubový masív.

Borovicové drevo je vo svojej podstate považované za mäkké drevo. Práve vďaka tomu je aj výroba borovicového záhradného nábytku jednoduchšia a tým aj cenovo dostupnejšia širšej skupine ľudí.

Dubový masív je tvrdé drevo. Drevený záhradný nábytok z dubového masívu je podstatne odolnejší voči vonkajším vplyvom ako aj voči tlaku. Dubový záhradný nábytok pôsobí už na prvý pohľad veľmi vkusne a luxusne. Cenovo sa však pohybuje v tej vyššej kategórií.

Keď sa povie drevený záhradný nábytok takmer každý si predstaví klasický stôl a stoličky. Sortiment záhradného nábytku však ponúka podstatne viac. Základom je záhradný stôl z masívu. Tento stôl si však môžete vybrať v rôznych veľkostiach ako aj tvaroch. Už to nie sú len klasické obdĺžniky, ale aj okrúhle stoly poprípade stoly v tvare šesťuholníka. Pri dlhých obdĺžnikových stoloch sa odporúčajú na sedenie záhradné lavice. Vedia lepšie kopírovať dĺžku stola a súčasne dokážu poskytnúť viac priestoru na sedenie. Všetko je však vecou vkusu a tak vaše sedenie si môžete doplniť o vkusné záhradné stoličky ako aj pohodlné masívne kreslá.

Vyberte si aj vy kvalitný drevený záhradný nábytok. Oslovte samotného výrobcu a získajte ho za rozumnú cenu.

Go to top