stolicky

Záhradný nábytok z masívu pre vašu záhradu

masiv

 

Záhradný nábytok z masívu pre vašu záhradu, kvalitný nábytok z dreva ktorý vydrží viac ako jednu sezónu . Na výrobu používame len materiál prvej triedy. Dubové drevo máme výlučne so Slovenských lesov.

 

Aj keď sa jedná o záhradný nábytok venujeme mu maximálnu pozornosť , drevo sa suší prírodne 2 až 3 roky volne uskladnene vo vzdušej ploche kde je vyšpanglované a uložené tak aby mohlo volne dýchať . Následne ak je prírodny proces sušenia nábytku ukončený drevo ide do digitalnej sušiarne

kde je vysušené ne menej ako 11 % čo zabranuje jeho pracovaniu a točeniu sa aj po rokoch používania. Naše najmodernejší výrobné centrá zabezpečia dokonalý tvar nábytku. Najskôr sa narežú foršty , ktoré prechádzajú štvorstrannou frézou ktorá každý jeden mm dokonale prejde a zahladí.  Následne dostáva výrobok konečný tvar . Povrchovú úpravu si klient zvolí sám, je dôležité použiť kvalitné prípravky na ošetrenie . Záhradný nábytok z dubového dreva vydrží roky,  na dlhodobou bude patriť k ozdobám vašej záhrady.

zp8497586rq

Navštivte nás

Zahradny nabytok

 

Záhradné sedenie 

Záhradné sedenie

Drevený záhradný nábytok

Záhradný nábytok predstavuje súčasť každej záhrady. Dokonale dokáže doplniť jej architektonický vzhľad a svojim majiteľom ponúknuť priestor na relax počas príjemných letných dní. Keďže záhradný nábytok je nábytok, ktorý musí odolávať vonkajším vplyvom ako sú slnko, dážď, sneh je potrebné vyberať dôsledne. Materiál, z ktorého sa záhradný nábytok vyrába predstavuje kľúčovú úlohu, ktorá následne ovplyvňuje jeho dizajn, potrebnú starostlivosť a samozrejme aj jeho trvácnosť. Práve z tohto dôvodu je lepšie staviť na kvalitnejší materiál, ktorý vám dokáže vydržať aj desaťročia.

Drevený záhradný nábytok je azda najpopulárnejšou voľbou záhradného nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi vkusný a mimoriadne odolný aj vo vonkajšom prostredí. Medzi najbežnejšie dreviny patrí borovicový a dubový masív.

Borovicové drevo je vo svojej podstate považované za mäkké drevo. Práve vďaka tomu je aj výroba borovicového záhradného nábytku jednoduchšia a tým aj cenovo dostupnejšia širšej skupine ľudí.

Dubový masív je tvrdé drevo. Drevený záhradný nábytok z dubového masívu je podstatne odolnejší voči vonkajším vplyvom ako aj voči tlaku. Dubový záhradný nábytok pôsobí už na prvý pohľad veľmi vkusne a luxusne. Cenovo sa však pohybuje v tej vyššej kategórií.

Keď sa povie drevený záhradný nábytok takmer každý si predstaví klasický stôl a stoličky. Sortiment záhradného nábytku však ponúka podstatne viac. Základom je záhradný stôl z masívu. Tento stôl si však môžete vybrať v rôznych veľkostiach ako aj tvaroch. Už to nie sú len klasické obdĺžniky, ale aj okrúhle stoly poprípade stoly v tvare šesťuholníka. Pri dlhých obdĺžnikových stoloch sa odporúčajú na sedenie záhradné lavice. Vedia lepšie kopírovať dĺžku stola a súčasne dokážu poskytnúť viac priestoru na sedenie. Všetko je však vecou vkusu a tak vaše sedenie si môžete doplniť o vkusné záhradné stoličky ako aj pohodlné masívne kreslá.

Vyberte si aj vy kvalitný drevený záhradný nábytok. Oslovte samotného výrobcu a získajte ho za rozumnú cenu.

Go to top