stolicky

Záhradné stoly

Záhradné stoly

Záhradné sedenie z dreva v mnohých prípadoch dokáže dokonale dotvoriť celkový vzhľad záhrady. Základ každého dreveného sedenia tvorí drevený záhradný stôl.

Prečo práve záhradný stôl drevený?

Ak nemáte v pláne pravidelne meniť svoj záhradný stôl je dôležité investovať do materiálu a prevedenia, ktoré dokáže odolať ostrému slnku, dažďu a hlavne dokáže dlhodobo vyzerať ako nové. Kvalitné drevo dokáže splniť každú z týchto kladených podmienok. Pomerne rozšírené je borovicové drevo, ktoré je jednoduchšie na opracovanie a tým aj cenovo dostupnejšie širokej skupine ľudí. Pokiaľ chcete zainvestovať a vybrať si záhradný stôl zo skutočne tvrdého dreva tak rozhodne drevený záhradný stôl z dubu je tou správnou voľbou.

Stôl do záhrady Dubový záhradný stôlZáhradný stôl okruhly

Štýl a funkčnosť

Záhradný stôl drevený si môžete vybrať v rôznych veľkostiach. Je len na vás, ktorý z nich si vyberiete. Hlavné je aby ste dopriali skutočný komfort nie len sebe, ale aj svojim blízkym. Kvalita a odolnosť v žiadnom prípade nemusí ustupovať elegancii a vkusnému štýlu. Záhradný stôl svojim dizajnom oživí nejednu záhradu. Vďaka kvalitným prírodným moridlám môžete svoj stôl prispôsobiť celkovému dizajnu vašej záhrady.

Záhradné stoly ošetrenie 

Záhradný stôl z dreva veľmi dobre odoláva vonkajším vplyvom ako aj nepriaznivému počasiu. pokiaľ však chcete jeho životnosť predĺžiť odporúča sa aspoň raz za sezónu oživiť jeho povrchovú úpravu. Čiže starý lak jemne odstrániť jemným smyrgľom a následne nanovo naniesť nový náter laku. Dôležité je nechať lak poriadne uschnúť v tieni a nie na priamom slnku. Ostatná údržba je už potom bezproblémová. Postačí iba handra a vedro s vodou.

  1. zimnom období sa odporúča záhradný stôl uložiť do garáže alebo na nejaké iné suché miesto, aby ste si potom na jar vedeli nanovo plnými dúškami vychutnávať.

Vyberte si kvalitný záhradný stôl priamo od výrobcu a začnite si užívať svoj relax vo vašej záhrade.

Navštivte nás

Zahradny nabytok

 

Záhradné sedenie 

Záhradné sedenie

Drevený záhradný nábytok

Záhradný nábytok predstavuje súčasť každej záhrady. Dokonale dokáže doplniť jej architektonický vzhľad a svojim majiteľom ponúknuť priestor na relax počas príjemných letných dní. Keďže záhradný nábytok je nábytok, ktorý musí odolávať vonkajším vplyvom ako sú slnko, dážď, sneh je potrebné vyberať dôsledne. Materiál, z ktorého sa záhradný nábytok vyrába predstavuje kľúčovú úlohu, ktorá následne ovplyvňuje jeho dizajn, potrebnú starostlivosť a samozrejme aj jeho trvácnosť. Práve z tohto dôvodu je lepšie staviť na kvalitnejší materiál, ktorý vám dokáže vydržať aj desaťročia.

Drevený záhradný nábytok je azda najpopulárnejšou voľbou záhradného nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, ktorý je veľmi vkusný a mimoriadne odolný aj vo vonkajšom prostredí. Medzi najbežnejšie dreviny patrí borovicový a dubový masív.

Borovicové drevo je vo svojej podstate považované za mäkké drevo. Práve vďaka tomu je aj výroba borovicového záhradného nábytku jednoduchšia a tým aj cenovo dostupnejšia širšej skupine ľudí.

Dubový masív je tvrdé drevo. Drevený záhradný nábytok z dubového masívu je podstatne odolnejší voči vonkajším vplyvom ako aj voči tlaku. Dubový záhradný nábytok pôsobí už na prvý pohľad veľmi vkusne a luxusne. Cenovo sa však pohybuje v tej vyššej kategórií.

Keď sa povie drevený záhradný nábytok takmer každý si predstaví klasický stôl a stoličky. Sortiment záhradného nábytku však ponúka podstatne viac. Základom je záhradný stôl z masívu. Tento stôl si však môžete vybrať v rôznych veľkostiach ako aj tvaroch. Už to nie sú len klasické obdĺžniky, ale aj okrúhle stoly poprípade stoly v tvare šesťuholníka. Pri dlhých obdĺžnikových stoloch sa odporúčajú na sedenie záhradné lavice. Vedia lepšie kopírovať dĺžku stola a súčasne dokážu poskytnúť viac priestoru na sedenie. Všetko je však vecou vkusu a tak vaše sedenie si môžete doplniť o vkusné záhradné stoličky ako aj pohodlné masívne kreslá.

Vyberte si aj vy kvalitný drevený záhradný nábytok. Oslovte samotného výrobcu a získajte ho za rozumnú cenu.

Go to top